Soru: Araç Vize Randevu Nasıl Alınır?

TÜVTÜRK web sitesinden araç muayene randevusu almak için tıklayınız. Web sitesinin yanı sıra haftanın 6 günü, 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren araç muayene randevu telefonu, 0 850 222 8888 arayıcılığıyla çağrı merkezinden randevu alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Araç muayenesi nasıl alınır?

Randevularınızı yalnızca resmi internet sitemizden ve 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Bunun dışında TÜVTÜRK adını kullanarak ücretli randevu veren kurum ve kişilere itibar etmeyiniz.

E devletten araç muayene randevusu alınır mı?

Araç muayene randevusu e – Devlet ‘ten alınacak.

TÜVTÜRK gezici istasyondan nasıl randevu alınır?

Lütfen muayene öncesi borcunuzu ödeyiniz. Aşağıda listelenen istasyonlar için Minibüs randevusu almak isteyen müşterilerimiz TÜVTÜRK Çağrı Merkezini arayarak randevularını oluşturabilirler. Bilgi ve randevu almak için bize 0850 222 88 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TÜVTÜRK den randevu nasıl alınır?

Muayene randevusu almak isteyen araç sahiplerinin TÜVTÜRK internet sitesinde yer alan ücretsiz randevu bölümünü doldurmaları gerekmektedir. Bu bölümde, randevu almak isteyen araç sahiplerinden Plaka No, Ruhsat Seri ve No ile şehir bilgisi istenecektir.

Telefonla araç muayenesi nasıl alınır?

Araç muayene randevu almak için, araç muayene sorgulama ve ücretsiz araç muayene randevu almak için araç muayene telefon numarası 0850 222 8888 numaralarını arayarak arabanız için randevu talep edebilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Ukrayna Hangi Ülkelerden Vize Istemiyor?

Araç muayene tekrarı nasıl oluyor?

Muayene tekrarı, muayenenin yapıldığı aynı gün veya muayenenin yapıldığı tarihten itibaren bir aylık süre içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere muayenenin yapıldığı araç muayene istasyonunda veya başka bir araç muayene istasyonunda yapılır.”

Araç muayenesi kaç gün gecikebilir?

Araç sahiplerinin düzenlemeden yararlanması için belirli bir gecikme süresi sınırı bulunmamaktadır. İlgili düzenlemeden, muayenesi 1 ay geciken araçlar da faydalanabildiği gibi, 5 veya 10 yıldır muayeneye gelmeyen araçlar da faydalanabilecektir.

Muayene tekrarında randevu almak gerekir mi?

Randevu ile çalışan muayene istasyonlarında muayene tekrarları randevu ile yapılır. Muayene tekrarlarının randevuları öncelikli olarak verilir. Araç sahibinin talep etmesi halinde aynı gün için muayene tekrarı randevusu verilir.

Araç muayene tarihi ne zaman?

Hususi ve resmi otomobiller ile her türlü römorkları: Araçlar ve römorkları, 3 yaşını doldurduğu zaman ilk muayeneye katılmalıdır. Daha sonra her 2 yılda bir muayeneye girmeleri gerekir.

Gezici muayene istasyonu nedir?

TÜVTÜRK gezici araç muayene istasyonu cumartesi günleri Bayındır yeni sanayi sitesinde Belediyemiz tarafından hazırlanan yerinde hemşehrilerimize hizmet veriyor. 8.30-17.30 saatleri arasında hizmet veren istasyonda ağır vasıta araçlar dışında tüm araçlara işlem yapılabiliyor.

TÜVTÜRK Randevu iptal etme nasıl yapılır?

Kişilerin muayene randevularını iptal etmek için tek ihtiyaçları olan şey internettir. TÜVTÜRK internet sitesine giriş yapıp araçla ilgili bilgileri yazdıktan sonra ekranda çıkan iptal etme seçeneği ile oldukça basit bir şekilde TÜVTÜRK muayene randevusu iptal edilebilir.

Araç muayenesine randevusuz gidilir mi?

Artık randevusuz muayene yapılmıyor. Muayene randevunuzu online olarak TÜVTÜRK’ün bunun için açtığı şu siteden veya 0850 222 88 88 no’lu çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz. Muayeneye gitmeden önce aracınızın borcunu kontrol etmenizde yarar var çünkü borcu olan araçlar muayene edilmiyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Vize Nasıl Çıkartılır?

Araç muayenesi için kaç gün önceden randevu alınır?

Taşıt Muayene İstasyonları İşletim AŞ Genel Müdürü Hakan Özsezer, araç muayenesi konusunda yoğunluktan etkilenmemek için en az 15 gün önce randevu alınması gerektiğini söyledi.

Araç muayene nereden alınır?

Araç muayene randevuları www.tuvturk.com.tr internet sitemizden ve 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezimizden bugüne kadar ücretsiz olarak verilmekte olup, bundan sonra ücretsiz olarak verilmeye devam edilecektir.

Tüvtürk randevu ücreti var mı?

Araç muayene hizmeti randevuları, ‘www. tuvturk.com.tr’ internet sitemizden, ‘0 850 222 88 88’ numaralı çağrı merkezimizden ve e-devlet üzerinden tüm araç sahiplerine ücretsiz olarak verilmektedir” denildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top