Sık sorulan: Kuba Motor Ne Malıdır?

Kuba Motor, Türkiye merkezli bir motosiklet üreticisidir. Şirket, 2004 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi ve fabrikası Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır.

Kuba Motor sahibi kimdir?

KUBA MOTOR – Dünya Markası Olan Kuba Motor Sahibi Bekir Müjdeci | Facebook.

Kuba ATV ne mali?

Kuba Motor Hangi Ülkenin Malı, Kuba Motosiklet Türkiye menşeli motosiklet Üreticisidir.

Kuba Motor elektrikli mi?

Kuba elektrikli motor modellerinden olan scooterlar, iki tekerlek üzerinde hareket edebilen, belirli bir hız limitine ve yolcu taşıma kapasitesine sahip konforlu araçlar olarak üretiliyor.

Kuba Superlight 200 hangi ülkenin?

cruiser türü bir motosiklettir. hikayesi: çin markası olan qianjiang motorcycle üretmektedir. keeway ismi ile macaristan kökenli bir alt marka ismiyle satışa çıkmaktadır. aynı şekilde kuba motor’da bu yöntemle qianjiang motorcycle markasından parçaları almakta montajlamakta ve satmaktadır.

SYM Motor hangi ülkenin malı?

Tayvan menşeili SYM markası, Sanyang Motor tarafından 1954 yılından bugüne kalite, konfor ve güvenlik prensibiyle motosiklet ve scooter sektöründe faaliyet göstermektedir. 2007 yılından beri Uniteks Motor güvencesiyle Türkiye distribütörlüğü yürütülmektedir.

Arctic Cat atv ne malı?

Arctic Cat, 1962 yılında Edgar Hetteen tarafından kurulan Arctic Cat, Inc. bünyesindeki kar motosikleti ve ATV markasıdır. 2017 yılında Textron Inc. tarafından satın alındı. Textron Inc. Amerika merkezli sanayi holdingidir.

Kuba Eco Bike kaç km gider?

Sürüş Mesafesi: 50-64 km. Uzunluk: 1860 mm. Genişlik: 660 mm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top