Hızlı Cevap: Dubaı Vızesı Ne Kadar?

2021 yılında Dubai vizesi ne kadar Dubai‘ye seyahat planlayaların en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai vize ücreti 117 USD’dir.

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi kaç TL?

30 Günlük – Tek Girişli vize ücreti: 1.316 TL / (147 USD)’dir. 30 Günlük – Çok Girişli vize ücreti: 3.524 TL / (393 USD)’dir. 90 Günlük – Tek Girişli vize ücreti: 4.188 TL / (467 USD)’dir. 90 Günlük – Çok Girişli vize ücreti: 6.421 TL / (716 USD)’dir.

Dubai vize ücreti ne kadar?

Dubai turistik vize ücreti (30 gün tek giriş) 105 USD’dir. Dubai turistik vize ücreti tercih edilen vize tipine göre belirlenir. Turistik vizeler 30 gün tek girişli, 30 gün çok girişli, 90 gün tek girişli, 90 gün çok girişli ve gemi turu vizesi olarak alınabilir.

Dubai vize başvurusu nasıl yapılır?

Dubai Turistik Vizesi online olarak alınır ve bu nedenle pasaportun üzerine basılmaz. Online bir başvuru süreci olduğu için Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilmektedir. Yapılacak olan seyahat türüne göre uygun olan Dubai Turistik Vize başvuru formu doldurulur.

Dubai için hangi vize?

Dubai için vize gerekiyor mu? Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi kişilerin, seyahatlerinden öncesinde Dubai vizesi almaları gerekmektedir. Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ve Diplomatik (Siyah) Pasaporta sahip kişilerin 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için Dubai vizesi almalarına gerek yoktur.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Dubai Hangi Ülkededir?

Dubai vize işlemleri kaç gün sürer?

En az 1 ila 4 iş gününde vizeli veya vizesiz olarak sonuçlanıyor. 7 Gün 24 Saat başvuru yapabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi alınan başvurular en erken Pazar günü işleme alınır.

Dubai Türklerden vize istiyor mu?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başta olmak üzere pek çok ülke vatandaşına BAE e- vize uygulamaktadır. AB ülkeleri aynı şekilde 30 günlük süre için Dubai girişte vize alabilirler. Dubai ‘nin vize uyguladığı ve uygulamadığı herkesin en az 6 ay geçerli pasaportla Dubai ‘ye seyahat etmesi gerekmektedir.

Dubai vize ücreti ne kadar 2021?

2021 yılı en güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri/ Dubai vize fiyatı 117 USD + KDV’dir. Bu ücret 30 günlük, tek girişli Dubai e- vize için talep edilen ücret bedelidir.

Dubai gitmek için ne gerekiyor?

Dubai Vizesi İçin Gereken Evraklar

  • Vize basvuru formu.
  • Emirates rezarvasyon numarasi veya fotokopisi.
  • Renkli Pasaport fotokopisi (resimli sayfa, gecerlilik suresini gosteren sayfa ve en son sayfa )
  • Şirket yazisi ( Gidis tarihini ve sebebini belirten )
  • İsme kayitli cep veya ev telefonu faturasi.

Dubai vize vermiyor mu?

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri): Umuma Mahsus Pasaport (Bordo pasaport) hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik (Siyah pasaport), Hizmet (Gri pasaport) ve Hususi Pasaport (Yeşil pasaport) sahipleri ise, Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapacakları 90 güne kadar olan seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai vize nasıl alınır 2021?

07.07. 2021, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ( Dubai Vize ) vize başvuruları online olarak yetkilendirilmiş kurumlardan e-visa olarak alınabilmektedir, bireysel olarak e-visa müracaat platformu bulunmamaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi nereden alınır?

Birleşik Arap Emirlikleri vize başvurusu sadece online olarak Birleşik Arap Emirlikleri Göçmen İdaresi İnternet sayfası üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Dubai Ye Çalışmak Için Nasıl Gidilir?

Dubai’ye turist olarak nasıl gidilir?

Dubai ‘ ye Türkiye’den haftanın her günü çeşitli havayolu firmalarından direkt veya aktarmalı uçuşlar bulunmaktadır. THY, Emirates Havayolları, Pegasus Havayolları, Flydubai Havayolları, Singapur Air ve Air Arabia ile Türkiye’den Dubai ‘ ye direkt uçuşlar bulunmaktadır.

Dubai’de çalışma izni nasıl alınır?

Dubai ‘de oturum izni almak için öncelikle ya Dubai ‘de çalışıyor olmak ya da bir aile ferdinin Dubai ‘de yaşıyor olması gerekir. Dubai ‘de çalışmak için Dubai ‘ye gelmeden önce çalışılacak şirket tarafından bir davet mektubu alınmalıdır. Bu şekilde şirketin sponsorluğunda Dubai çalışma vizesi verilmektedir.

Maldivler için vize gerekli mi?

Maldiv Adaları Vize İstiyor mu? Maldivler ‘e seyahat etmek isteyen; Umumi (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri), Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip tüm Türk vatandaşları, sınır kapısından harçsız sahip olabilecekleri 30 gün süreli vize ile seyahatlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top